artcamp / ubytování a stravování

ubytování

Pro mimoplzeňské účastníky je možné zajistit ubytování na VŠ koleji Bolevecká v blízkosti centra města. Vzhledem k poloze koleje Bolevecká vůči univerzitnímu areálu, kde ArtCamp probíhá, důrazně doporučujeme objednat si v rámci registrace týdenní kupón na využití MHD. Pro přesun mezi kolejí a univerzitním areálem je nutné využít hromadnou dopravu. Všichni účastníci ArtCampu mohou v pracovních dnech využít možnosti stravování v univerzitní menze (obědy), která se nachází přímo v areálu ZČU v Plzni na Borech. Pro zájemce ze Slovenské republiky uvádíme níže i cenu v EUR.

Účastníci mohou volit mezi dvěma typy ubytování, a to na vysokoškolských kolejích v buňkových pokojích (dva pokoje mají společné sociální zařízení) a v pokojích hotelového typu s vlastním sociálním zařízením a TV. Vzhledem k limitovanému počtu ubytovacích míst Vám doporučujeme provést platbu za Vaši účast na letní škole včetně ubytování co nejdříve (rozhoduje datum provedení platby, nikoli datum registrace). V případě naplnění kapacity pokojů s vlastním příslušenstvím budou účastníci po předchozí domluvě ubytováni v pokojích buňkových.

---

Zájemcům o jiný typ ubytování město Plzeň samozřejmě nabízí celou řadu dalších možností. Přehled ubytovacích zařízení najdete např. na www.plzen.eu nebo www.hotely.cz.

V rámci spolupráce s tříhvězdičkovým hotelem Ibis nabízíme účastníkům letní školy ArtCamp speciální sníženou cenu ubytování - jednolůžkový pokoj 1210 Kč/noc a dvojlůžkový pokoj 1410 Kč/noc včetně snídaně. Ubytování si účastníci rezervují a hradí sami. Máte-li o ubytování v hotelu Ibis zájem, napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a obdržíte speciální odkaz, kde provedete online rezervaci ubytování za zvýhodněnou cenu. V registračním formuláři letní školy ArtCamp v tom případě v sekci ubytování vyplníte "ne", jelikož zde se objednává pouze kolej.

---

V případě ubytování na koleji zajišťovaného ze strany FDULS je stanovena jednotná cena za ubytovací termín (6 nocí, od neděle do následující soboty) a ubytování účastník objednává a hradí předem. V případě, že účastník zůstává více týdnů, přičítá se k ceně ještě noc ze soboty na neděli mezi dvěma ubytovacími termíny.

Pokud některé předplacené noci z jakýchkoli důvodů nevyužijete, není bohužel možné jejich cenu odečíst.

Nezapomeňte požadavek na zajištění ubytování vyplnit v registračním formuláři.

Požadavek na ubytování s konkrétní osobou uveďte v registračním formuláři v sekci Poznámka k ubytování.

Vždy platí nutnost příjezdu v neděli odpoledne před zahájením prvního kurzu a odjezdu v sobotu dopoledne po skončení kurzu posledního.

termíny a typy ubytování

Ubytovací termíny:
pro každý týden letní školy vždy neděle před zahájením kurzu až sobota po skončení kurzu - tj. 6 nocí.

Buňkový pokoj = dva pokoje se společným příslušenstvím

Všechny pokoje jsou nekuřácké.

VŠ kolej Bolevecká - studentské pokoje

Jednolůžkový studentský buňkový pokoj / 2940 Kč / 123 EUR

Dvoulůžkový studentský buňkový pokoj / 1860 Kč / 78 EUR

VŠ kolej Bolevecká - hotelové pokoje

Jednolůžkový pokoj hotelového typu s přísluš. a TV / 4530 Kč / 190 EUR

Dvoulůžkový pokoj hotelového typu s přísluš. a TV / 2100 Kč / 88 EUR

typy ubytování

VŠ kolej Bolevecká
VŠ kolej Bolevecká 30 – 32

Check-in: neděle 14 – 19 hod.
Check-out: sobota do 12 hod.

VŠ kolej Bolevecká se nachází v blízkosti centra města, cca 20 minut cesty MHD od univerzitního areálu. Tato kolej nabízí dva typy ubytování.

A) Studentské pokoje

Jedná se o ubytování studentského typu na buňkových pokojích, tzn. vždy dva pokoje mají společnou koupelnu a WC. Každý z pokojů má svoji kuchyňku. Ložní prádlo i ručníky jsou k dispozici, přineste si základní nádobí. WiFi připojení je k dispozici v lobby koleje.

Od účastníků ubytovaných na VŠ koleji bude v den příjezdu a registrace k ubytování vybírána vratná kauce ve výši 500 Kč. Oproti této kauci účastník obdrží klíč od pokoje a průkaz, kterým se bude po dobu svého ubytování na recepci koleje prokazovat. Kauce bude při ukončení ubytování vrácena, pokud nedojde k poškození pokoje nebo ztrátě klíče.

Pro studenty ZČU bude v případě ubytování na VŠ koleji platit nižší dotovaná cena dle ceníku ZČU. Studenti ZČU ubytování platí v recepci koleje v den příjezdu (prokážete se JIS kartou). Zájem o tento typ ubytování nahlaste při registraci do kurzů letní školy v sekci Poznámka k ubytování.

Z organizačních důvodů si svůj příjezd do Plzně prosím naplánujte na neděli mezi 14.00 a 19.00 hod. Odjezd se předpokládá v sobotu s nutností vyklidit pokoj a vrátit klíče do 12 hod. Pokud nemůžete tyto časy dodržet, je nutné se předem domluvit na náhradním řešení. Děkujeme za pochopení.

B) Hotelové pokoje

Pokoje hotelového typu nabízejí vyšší standard ubytování než klasické studentské pokoje.

Můžete si vybrat mezi jednolůžkovým a dvoulůžkovým pokojem s vlastním příslušenstvím a TV. Ložní prádlo a ručníky jsou k dispozici, pokoje jsou vybavené lednicí a WiFi připojením.

stravování

V pondělí až pátek můžete obědvat v menze, která se nachází v univerzitním areálu v Plzni na Borech. Ceny se budou pohybovat v rozmezí 75 – 100 Kč za hlavní jídlo (možnost přikoupit nápoje, saláty, zákusky, polévku apod.) a hradí se v hotovosti či stravenkami (pouze Sodexho pass, Cheque Déjeuner) přímo v menze. Studenti ZČU mohou platit stejně jako v průběhu akademického roku prostřednictvím své JIS karty.

V univerzitním areálu bude rovněž v provozu kavárna CrossCafe, kde je možné zakoupit sandwiche, nápoje a další občerstvení. V blízkosti univerzitního areálu se nachází obchodní dům Tesco s řadou kaváren a restaurací.

Snídaně, večeře a stravování o víkendu neposkytujeme.