Národní cena za studentský design 2019 vyhlášena!

pondělí, 20 květen 2019 09:06

Design Cabinet CZ, z. s., Nadace SUTNAR - NADACE RADOSLAVA A ELAINE SUTNAROVÝCH a kreativní prostor a inkubátor DEPO2015 vypisují 29. ročník soutěže o Národní cenu za studentský design.

Do Národní ceny za studentský design 2019 se mohou přihlásit jakékoliv studentské práce z nejširšího spektra zahrnutého pod termínem produktový design a industriální (například nábytek pro interiéry a exteriéry, interiérové doplňky, sklo, keramika, svítidla, stolovací prvky, varné nádobí apod.), strojní zařízení, přístroje, nářadí, zdravotnická technika, předměty pro handicapované, transportní design, industriální design, zemědělská technika, textilní a oděvní design, obuv, doplňky, šperk, sportovní potřeby, hračky, didaktické potřeby, hobby, obaly s důrazem na konstrukci, řešení soukromých i veřejných interiérů atd., které vznikly po 1. lednu 2016, a které nebyly přihlášeny do některého z předchozích ročníků Národní ceny za studentský design.

Soutěže se mohou zúčastnit studenti univerzit, vysokých škol, vyšších a středních odborných škol, kteří ukončili studium nejpozději v letním semestru 2019, za své školy nebo za sebe. Přijímány jsou jak práce českých, tak zahraničních studentů.

Soutěž je anonymní. Registrační poplatek za jednotlivou přihlášenou práci je 1 000 Kč.

Navštivte do 26. června 2019 webové stránky soutěže (www.studentskydesign.cz), kde vyplňte veškeré potřebné údaje. V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte e-mailem ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ; Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ).

Ve výjimečných případech, a po předchozí domluvě je možné se přihlásit do 30. 6. 2019.

Více informací na: