Skripta Základy plastické anatomie k prodeji

pondělí, 29 říjen 2018 09:18

Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara ve spolupráci s Radkem Petříčkem vydala unikátní skripta Základy plastické anatomie.

Autor, který je v současné době špičkou v oblasti výuky anatomie pro výtvarníky, se v ní zabývá výkladem jednotlivých kosterních a svalových soustav těla a jejich vzájemných vztahů. Struktura knihy odpovídá výkladu Radka Petříčka na jeho workshopech, kde jej léta cizeloval tak, aby odpovídal skutečným potřebám studentů a jejich aktuálním kresebným schopnostem.

V letošním roce, v druhé polovině listopadu, proběhne workshop Radka Petříčka také u nás na FDULS.
Kniha je unikátní svou funkcí, která kombinuje honosný vzhled a praktičnost skript podtrženou rozebiratelnou vazbou do mechaniky.

Skvělý obsah chutně servíruje svěží a zároveň uměřeně cudný grafický design Jiřího Petričáka.

Skripta je možné pořídit za 500,- Kč po domluvě s Kateřinou Parisis na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  či tel. 377 636 801.

Ať vám její nákup přinese potěšení a ať slouží!

Foto: Tereza Kropáčová

Naposledy změněno pondělí, 29 říjen 2018 10:22