Sutnarka vyhlašuje 13. ročník výtvarné soutěže pro středoškoláky

středa, 29 srpen 2018 13:44

Tématem letošního ročníku výtvarné soutěže je IDENTITA.

Je tady Teendesign 2018, 13. ročník mezinárodní výtvarné soutěže pro studenty gymnázií, středních a vyšších odborných škol!

Téma: I D E N T I T A
Soutěžní kategorie: Design, Grafický design a vizuální komunikace, Fotografie, Ilustrace, Multimédia
Termín na zaslání soutěžních prací: 30. listopadu 2018
Pravidla soutěže a další informace naleznete zde

Teendesign je každoroční mezinárodní výtvarná soutěž určená pro studenty všech typů gymnázií, středních a vyšších odborných škol (věk 15+), jejímž cílem je hledat nové talenty, podporovat mladé kreativní lidi v jejich umělecké tvorbě a případně je i povzbudit k dalšímu studiu umění na vysoké škole. Konkrétně na Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara ZČU totiž nezáleží na typu střední školy, odkud se uchazeč o studium hlásí, ale na talentu, kreativitě a originalitě, které prokáže u talentové přijímací zkoušky.

Prostřednictvím soutěže Teendesign si mladí umělci mohou ověřit své schopnosti a zároveň získat možnost zúčastnit se zdarma či se slevou kurzů mezinárodní letní školy umění ArtCamp 2019. Mohou tak část letních prázdnin strávit v kreativním a mezinárodním prostředí, připravit se na přijímací zkoušky a prohloubit svůj talent pod vedením renomovaných českých i zahraničních umělců.

Naposledy změněno pátek, 07 září 2018 08:58