Jaký byl druhý týden ArtCampu

pátek, 27 červenec 2018 09:54

Na programu druhého týdne jsme měli kurzy architektury, designu módních doplňků, designu, digitální fotografie, digitální malby, figurální kresby, malby, nových médií, nového cirkusu, serigrafie a arts managementu.

Právě kurz Arts Management - projekty a podnikavost byl jednou z novinek letošního ročníku letní školy. Pod vedením proděkana Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara, Tomáše Chocholeho, kurz absolvovalo devět účastnic, z nichž dvě se s námi podělily o své dojmy.

Veronika Korelusová
"Navštěvovala jsem kurz Arts Management - Projekty a podnikavost, který byl o poznávání sebe sama i druhých a o důkladné týmové spolupráci. Museli jsme všichni vylézt ze své ulity a aktivně vymýšlet projekty od myšlenkové mapy přes SWOP analýzy a rozpočty. Vše jsme pak prezentovali a rozebírali. Někoho to nastartovalo k realizaci vlastních nápadů, někoho ke zlepšování a rozvíjení svého největšího životního projektu - sebe sama. Skvělá zkušenost - díky!"

Kristýna Čertíková
"ArtCamp mi dal reálný pohled na věc. Lektor z oboru mluvil o všech hrozbách, ale zároveň motivoval k podnikání a tvorbě vlastních projektů, ve kterých vidíme smysl. Celý týden stmelil všechny účastníky dohromady a v pátek mi bylo opravdu smutno, že kurz končí. Obsah kurzu hodnotím velmi kladně, měli jsme čas poznat do hloubky sami sebe, dávat váhu myšlenkám, které bychom jindy třeba úplně přešli. Většina hodin byla praktická, na všechnu teorii jsme přicházeli sami."

Naposledy změněno pátek, 27 červenec 2018 13:03