Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara

nahoru >

Divadelní adaptace slavného románu má scénu a projekci z dílny ateliéru Multimédií

pondělí, 05 únor 2018 14:17

V sobotu 17. února bude mít v Činoherním studiu v Ústí nad Labem premiéru divadelní adaptace slavného antiutopického románu Raye Bradburyho "451 stupňů Fahrenheita".

Scénu divadelního představení vytvořil vedoucí ateliéru Multimédií Jan Morávek. Odborný asistent ateliéru, Lukáš Kellner, je autorem trailerů k představení a také projekcí, které jsou dominantou představení, neboť na jevišti se neobjeví téměř žádné jiné rekvizity.

Trailery vznikaly v novém multimediálním studiu, jenž bylo na fakultě otevřeno loni v říjnu a které je vybavené mimo jiné velkoplošným greenscreenem a technikou k virtuální realitě, kombinované s divadelním prostorem a amfiteátrem.

V nepříliš vzdálené budoucnosti požárníci ohně zakládají, namísto aby je hasili. Poslední knihy a s nimi i myšlenky minulosti se za příslušné teploty mění v popel a mladí manželé Montagovi si už nepamatují, že by to kdy bylo jinak. Vědí však, že v tomto krásném novém světě je společnost stabilní a lidé konečně šťastní. I když ta válka, ta asi bude...

Představení je možné navštívit 19. a 22. února v Činoheráku v Ústí nad Labem anebo 7. března v Divadle v Celetné. Rezervace vstupenek je možná zde

Naposledy změněno pondělí, 05 únor 2018 14:59

FUD bile logocz

eu

evropská unie

evropský fond pro regionální rozvoj

investice do vaší budoucnosti

sociální sítě

facebook

youtube

 

adresa

univerzitní 28, 306 14 plzeň

www.fdu.zcu.cz

GPS: 49°43'30.7"N 13°20'54.7"E

vnější vztahy a informace k přijímacímu řízení
pro zahraniční uchazeče

mgr. markéta kohoutková

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

tel / 377 636 716

fax / 377 636 702