Čestné uznání pro Evu Bartošovou

pondělí, 06 listopad 2017 00:00

Mimořádného mezinárodního úspěchu dosáhla studentka ateliéru Mediální a didaktické ilustrace, BcA. Eva Bartošová. Získala Čestné uznání na Mezinárodním bienále ilustrací v Bělehradě.

Ilustrátoři ze Sutnarky se této soutěžní přehlídky zúčastnili vůbec poprvé, ale vedli si skvěle. Do expozice a do katalogu byli vybráni: Eva Bartošová s autorskou knihou "Divné zápisky". (Jde o bakalářskou práci realizovanou pod vedením MgA. Ing. Václava Šlajcha.) Dále Gabriela Mangerová s autorským komiksem "Do vlastních rukou", Petra Horáková s ilustracemi ke knize "Kmotr", Tereza Pchalková s autorskou knihou "Ini a Nanuk", Václav Šlajch s kolekcí ilustrací z různých publikací a Renáta Fučíková s autorskou knihou "Shakespeare. 12 převyprávěných her v historických souvislostech".

Bienále bylo zahájeno 30. 10. a výstava potrvá do 19. 11.

Naposledy změněno pátek, 10 listopad 2017 11:33