Vyhlášení přijímacího řízení a podání přihlášky k CŽV

ke stažení

Vyhlášení přijímacího řízení do uměleckých kurzů pro ak. rok 2019/20

Přihláška do uměleckých kurzů pro ak. r. 2019/20

Termín pro podání přihlášky: 13. 9. 2019

Doplňující zápisy kurzů: 10. - 14. 2. 2020

Akce 2 + 1 gratis: V případě výběru a uhrazení poplatku za dva kurzy v jednom akad. roce může účastník absolvovat v témže akad. roce další kurz zdarma.

upozornění

Přijímání uchazečů ke studiu je uskutečňováno v souladu s Vyhláška děkana č. 5D/2017 (více viz Vyhlášky pro cžv) v pořadí dle přijatých řádně uhrazených přihlášek do naplnění maximální kapacity jednotlivých nabízených kurzů.

V případě naplněné kapacity některého kurzu před mezním termínem pro podání přihlášky, mezní termín pro podání přihlášky je 13. září 2019, je tato skutečnost zájemcům o studium neprodleně oznámena prostřednictvím této webové stránky.

Uchazeč si do kapacitně naplněného kurzu již nemůže v daném akademickém roce podat přihlášku.

Mgr. Martina Jeriová
studijní referentka pro celoživotní vzdělávání FDULS
telefon / 377 636 715