NÁRODNÍ CENA ZA STUDENTSKÝ DESIGN 2017 vyhlášena!

středa, 17 květen 2017 13:07

Letos soutěží produktový a industriální design!

Soutěží práce, které vznikly po 1. lednu 2015, a které nebyly přihlášeny do některého z předchozích ročníků Národní ceny za studentský design.

V čem se letos soutěží?
Do Národní ceny za studentský design 2017 se mohou přihlásit jakékoliv studentské práce z nejširšího spektra zahrnutého pod termínem produktový a industriální design (například nábytek pro interiéry a exteriéry, interiérové doplňky, sklo, keramika, svítidla, stolovací prvky, varné nádobí apod., strojení zařízení, přístroje, nářadí, zdravotnická technika, transportní design, industriální design, zemědělská technika, textilní a oděvní design, obuv, doplňky, šperk, sportovní potřeby, hračky, didaktické potřeby, hobby, obaly s důrazem na konstrukci, řešení soukromých i veřejných interiérů ad.

O co se soutěží?
- o tituly Národní cena za studentský design * GRAND,
- o Excelentní studentský design a Dobrý studentský design
- o celkovou hodnotu finančních ocenění ve výši více než 100 000 Kč
- o ceny děkanů, ředitelů významných institucí, muzeí a studií
- o stáže a pobyty ve významných studiích a ateliérech v ČR a v zahraničí
- o účast na workshopech, artcampech apod.
- o odkup prací do muzeí
- o hodnotné produkty našich a zahraničních firem
- o odbornou literaturu

Přihlášky on line na http://www.studentskydesign.cz do 25. června 2017

Soutěž je anonymní, práce jsou hodnoceny třemi nezávislými porotami.

Jak dílo přihlásit?
Do 25. června 2017 webové stránky soutěže (www.studentskydesign.cz), kde vyplňte veškeré potřebné údaje. V případě jakýchkoli dotazů nebo problémů nás kontaktujte e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo MgA. Lucii Kaslové na mobil 733 155 985.

Kdo soutěž vyhlašuje?
Design Cabinet CZ, Moravská galerie v Brně a Slovenské centrum dizajnu.

Co dál?
O dalším průběhu (placení příspěvku, přidělení registračního čísla, příp. postup do národního kola a s ním spojené odevzdávání fyzických prací a vytištěných posterů) budete dále informováni e-mailem z Design Cabinetu CZ ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ) a z Moravské galerie v Brně.

Soutěžní podmínky a průvodce v příloze a na www.studentskydesign.cz
Info rovněž na www.designcabinet.cz