Ocenění pro Adélu Wiesenbergovou

pondělí, 13 březen 2017 13:52

Mezinárodní porota udělila ocenění TALENTE PREIS 2017 na tradičním veletrhu v Mnichově.

Cenu získala studentka ateliéru Designu kovu a šperku na Sutnarce Adéla Wiesenbergová. Za mimořádný úspěch se na této prestižní akci považuje už jen výběr mezi vystavující a uveřejnění prací v katalogu, takový úspěch v loňském roce měly dokonce tři studentky ze zmíněného ateliéru. Adéla Wiesenbergová ze stovek přihlášených prací z celého světa získala ocenění za vysokou technickou a uměleckou kvalitu své práce.

Adéla Wiesenbergová - „Dech"
semestrální a klauzurní práce LS 2016 na téma Dech
Hlavním inspiračním zdrojem je Japonská Yakuza. Série náhrdelníků je vytvořena tak, aby vyjadřovala jakousi cestu bojovníka Yakuzy. Náhrdelníky jsou tvořeny z exotických dřevěných dýh, které jsou překládané přes sebe tak, aby evokovaly karetní hru kabufuda.

Naposledy změněno pondělí, 13 březen 2017 14:29