Autonomní automobil

Práce vybraných studentů magisterského studia oboru design vzniklé pod vedením finského designera Eero Kankainena. Tento designér je absolventem Royal College of Art a jako zaměstnanec známého italského designerského studia se podílel na návrzích vozů mnoha světových automobilek firmu Ferrari nevyjímaje. Nyní pracuje v české firmě Aufeer Design v Mladé Boleslavi, která úzce spolupracuje s firmou Škoda-Auto, ale spolupracují také s firmou Škoda Transportation v Plzni.

Tématem prací je návrh vzhledu autonomního auta v nedaleké budoucnosti. Toto téma se stává čím dál více diskutované v odborných kruzích automobilového průmyslu a naší studenti pod vedením zkušeného designera představují své vize.