SUTNARKA se otvírá veřejnosti

Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara pořádala den otevřených dveří ve čtvrtek 1. listopadu 2018

V čase od 10:00 do 15:00 hodin si na pět stovek zájemců o studium prohlédlo open space ateliéry, špičkově vybavené dílny, novou unikátní dílnu na modelování karosérií aut a v Čechách jedno z nejmodernějších a největších filmových a trikových studií Multilab.

Návštěvníci měli možnost poznat vedoucí a pedagogy jednotlivých ateliérů. Představeny jim byly i ateliéry, které se otevřou nově v akademickém roce 2019/2020. Během dvou informačních bloků mohli zájemci o studium poznat filozofii a směřování nejmladší umělecké fakulty v Čechách a důkladně se seznámit s podmínkami a novinkami v rámci přijímacího řízení do bakalářských oborů.

V případě, že jste nestihli náš den otevřených dveří, požádejte prosím o zprostředkování bezplatné konzultace domácích prací paní Kateřinu Parisis na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  či telefonu 377 636 801.

Máte-li zájem o BcA. studium na naší fakultě, pak vyplňte přihlášku na adrese eprihlaska.zcu.cz a uložte portfolio svých domácích prací nejpozději do 30. listopadu 2018 na adrese domaciprace.fdu.zcu.cz
Do čtrnácti dnů po tomto termínu se dozvíte, zda postupujete do 2. kola přijímacího řízení na adrese pr.zcu.cz.

Přejeme hodně štěstí a mnoho úspěchů!

Fotoreport: Štěpánka Vacková, Hana Klust