SUTNARKA se otvírá veřejnosti

SUTNARKA, Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara vás srdečně zve 1. listopadu 2018 na den otevřených dveří.

fotogalerie

Přijďte ve čtvrtek 1. listopadu v čase od 10:00 do 15:00 hodin a prohlédněte si open space ateliéry, špičkově vybavené dílny, novou unikátní dílnu na modelování karosérií aut nebo v Čechách jedno z nejmodernějších a největších filmových a trikových studií Multilab.

Poznejte vedoucí a pedagogy jednotlivých ateliérů, pobavte se se studenty, seznamte se se školními projekty, na kterých dělají a hlavně zjistěte, jak si podat přihlášku, jaké práce vybrat do portfolia a co udělat pro to, abyste uspěli u přijímaček.

Informační bloky pro zájemce o studium se uskuteční od 12:00 a od 14:00 hodin v Galerie Inkubátor, v přízemí budovy vedle recepce fakulty.

Navštivte nás, těšíme se na vás!