Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara

nahoru >

soutěž teendesign

pátek, 11 srpen 2017 00:00

O soutěži


Teendesign je každoroční mezinárodní výtvarná soutěž určená pro studenty všech typů gymnázií, středních a vyšších odborných škol (věk 15+), jejímž cílem je hledat nové talenty, podporovat mladé kreativní lidi v jejich umělecké tvorbě a případně je i povzbudit k dalšímu studiu umění na vysoké škole. Konkrétně na Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara ZČU totiž nezáleží na typu střední školy, odkud se uchazeč o studium hlásí, ale na talentu, kreativitě a originalitě, které prokáže u talentové přijímací zkoušky. Prostřednictvím soutěže Teendesign si mladí umělci mohou ověřit své schopnosti a zároveň získat možnost zúčastnit se zdarma či se slevou kurzů mezinárodní letní školy umění ArtCamp. Mohou tak část letních prázdnin strávit v kreativním a mezinárodním prostředí, připravit se na přijímací zkoušky a prohloubit svůj talent pod vedením renomovaných českých i zahraničních umělců.

Teendesign 2017

Už jste vytvořili svůj MAJSTRŠTYK?

Slovem majstrštyk se kdysi označovala práce tovaryše, který usiloval o složení mistrovských zkoušek. Aby se mohl stát mistrem v umělecko-řemeslném oboru, musel odvést mimořádně kvalitní práci, kterou ocenili i zkušení porotci rozhodující o jeho povýšení. V přeneseném slova smyslu rozumíme dnes pod pojmem majstrštyk jakékoliv povedené dílo, které nás nenechá na pochybách o hodnotách, jež představuje. Dokázali jste už ve svém životě vytvořit takové dílo, které je důležité jak pro vás, tak pro vaše okolí? Dostalo se mu nějakého ocenění? Pokud si odpovíte ano, a pokud spadá pod obory: Design, Grafický design a vizuální komunikace, Fotografie, Ilustrace nebo Multimédia, přihlaste jej do soutěže! Pokud si odpovíte ne, tak neváhejte a pusťte se do práce!

Právě MAJSTRŠTYK aneb Mé nejlepší dílo je tématem 12. ročníku soutěže pro studenty středních a vyšších odborných škol Teendesign 2017.

Soutěžit můžete v pěti kategoriích a zaslat můžete i více soutěžních prací. Na vaše příspěvky čekáme do půlnoci 30. listopadu 2017.
Zajímá-li vás i studium na Sutnarce, pak do stejného data nezapomeňte poslat přihlášku ke studiu v bakalářských oborech a specializacích.

Kompletní pravidla soutěže a instrukce k zaslání soutěžních prací najdete zde.

Leták k soutěži si stáhněte zde.

Autoři nejlepších prací v každé kategorii získají účast v týdenním kurzu mezinárodní letní školy ArtCamp 2018 zdarma, další soutěžící se mohou těšit na slevy z kurzovného i věcné ceny. ArtCamp 2018 se bude konat v termínu 9. - 27. července 2018.
Tak neváhejte a zúčastněte se soutěže Teendesign 2017!

 


Naposledy změněno čtvrtek, 31 srpen 2017 10:24

FUD bile logocz

eu

evropská unie

evropský fond pro regionální rozvoj

investice do vaší budoucnosti

sociální sítě

facebook

youtube

 

adresa

univerzitní 28, 306 14 plzeň

www.fdu.zcu.cz

GPS: 49°43'30.7"N 13°20'54.7"E

vnější vztahy a informace k přijímacímu řízení
pro zahraniční uchazeče

mgr. markéta kohoutková

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

tel / 377 636 716

fax / 377 636 702