Artcamp 2016 - termín pro přihlášení prodloužen a sleva pro ZČU

pondělí, 16 květen 2016 10:40

Zájemci se do volných míst v kurzech letní školy mohou hlásit do konce května; studenti a zaměstnanci ZČU budou tančit se slevou

Dobrá zpráva pro všechny, kteří se nestihli přihlásit do kurzů letní školy ArtCamp - termín pro přihlášení do volných míst v kurzech byl prodloužen do 31. května 2016. Můžete tak ještě využít možnost strávit až tři letní týdny v kreativním prostředí a učit se od umělců z České republiky, USA, Kanady, Polska, Japonska a Slovenska. Čeká vás i bohatý doprovodný program a spousta zážitků při společné tvorbě v ateliérech na Sutnarce i v plenéru.

Seznam kurzů a jejich termínů najdete zde.

A protože Západočeská univerzita v Plzni slaví 25. narozeniny, připravila Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara pro její studenty a zaměstnance dárek - týdenní kurz Principy současného tance mohou absolvovat jen za 950 Kč.

Náplň kurzu a instrukce k přihlášení najdete zde.

Naposledy změněno středa, 25 květen 2016 13:17