ArtCamp 2016 - vaše kreativní léto v Plzni

čtvrtek, 05 květen 2016 10:57

Dvanáctý ročník letní školy ArtCamp nabízí 35 kurzů, doprovodný program i přípravu na talentové zkoušky.

Baví vás kreslit, malovat, fotografovat, tančit, vymýšlet a tvořit? Přemýšlíte už co s letními prázdninami? Právě teď je ideální doba kouknout na nabídku letní školy umění ArtCampa naplánovat si léto.

Kurzy proběhnou 11. – 29. července na Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara ZČU, hlásit se můžete do 15. května.

Ať už se chystáte umění studovat nebo je pro vás koníčkem, z nabídky pětatřiceti kurzů si určitě vyberete. Mimo jiné si letos můžete zkusit natočit animovaný film, vytvořit filmový storyboard, vymyslet komiks, ručně vázat knížky i nakreslit figuru v životní velikosti. Vyzkoušíte si také různé role před i za kamerou, dozvíte se více o japonské architektuře, navrhnete loga a plakáty, vyrazíte s foťákem do plenéru, zdokonalíte se v kresbě a malbě, navrhnete boty, šperky i oblečení a mnoho dalšího. Nechybí ani přípravné kurzy k talentovým zkouškám a speciální kurz současného tance. Hostující umělci letos přijedou z USA, Japonska, Kanady, Polska a Slovenska a jako vždy na vás čeká i zajímavý doprovodný program.

Kompletní nabídku kurzů a informace k letní škole najdete na www.fdu.zcu.cz/artcamp.

Naposledy změněno pondělí, 09 květen 2016 21:12