klauzury/diplomky 2014

pondělí, 02 červen 2014 11:44

Pod střechou Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara na závěr letního semestru akademického roku představují studenti jak své klauzurní a semestrální, tak i bakalářské a diplomové práce. Každý ateliér zde má svůj prostor pro prezentaci inspirativních děl jak z oblasti výtvarných umění, tak designu.
V prostoru budovy bude k vidění průřez prací všech oborů a specializací od klasické malby, ilustrace, či grafiky až po novomediální a intermediální tvorbu. V přízemí budovy se představí bakalářské a diplomové práce, v poschodí se až na oborové výjimky seznámíte s klauzurními a semestrálními pracemi. Výstava potrvá do 30. června 2014 a je možné ji navštívit
v pracovní dny od 9 do 18 hodin.

Letos poprvé se uskuteční zároveň den otevřený dveří, kdy bude od 10 hodin otevřena budova veřejnosti. Od 10 do 14 hodiny se můžete zúčastnit workshopů pod vedením našich špičkových pedagogů (Kresba / Techniky tisku - tisk bez stroje / Povrchová úprava kovů za pomocí leptu, řezání lupénkovou pilkou / Zušlechťování papíru). Od 15 hodin budou poskytovány informace potenciálním uchazečům o studium a od 16 hodiny bude možné konzultovat s jednotlivými vedoucími ateliérů.
Závěrem dne otevřených dveří bude právě vernisáž závěrečných prací studentů, a to v 17 hodin. Několik fotek z instalcí si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Naposledy změněno pátek, 06 červen 2014 09:08